הבית של החתול
פתרון בעיות התנהגות של חתולים

מנוהל על ידי קמליה נרקיס
03-5491856
052-8265024
ca_vana@yahoo.com
דף הביתמאמריםחתולים ועודמומלציםחנותבחן את עצמךביקור ביתמהתקשורת יומןפורום

שאלות נפוצות  •  חיפוש  •  רשימת חברים   •  הרשמה  •  כרטיס אישי  •  התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •  התחבר
 הבאת כלב חדש לבית עם שישה חתולים לאחר מותה של הכלבה צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשה  תגובה להודעה
מחבר הודעה
nicoledc
משתמש חדש
משתמש חדש

הצטרף בתאריך: 03/03/2011 ב- 15:56:52

הודעהנשלח: 03/03/2011 ב- 16:14:56 תגובה עם ציטוט חזור למעלה

שלום קמליה, שמי ניקול, אני לא יודעת אם תזכרי אותנו, אבל לפני כמה שנים ביקרת בביתנו ומאוד עזרת לנו עם כמה בעיות שהיו לנו עם שתי החתולות שהיו לנו אז. הגענו אליך דרך הוטרינר המטפל שלנו מאז ועד היום, איזי שרס המדהים! הייתה לנו גם כלבה, ג'יני.
בכל אופן, אנו זוכרות אותך מאוד לטובה ומאז אני ממליצה עלייך לכל מישיש לו בעיות עם החתול.
אנו עכשיו לפני שינויי מאוד משמעותי ואני אמשח לקבל את עזרתך.
לפני כחודש ג'יני, כלבתנו האהובה, הלכה מאיתנו בגיל 11 וחצי.את ג'יני אימצנו מאס או אס חיות בהרצליה כשהייתה בת חצי שנה לערך והיא גרה איתנו, נועה, בתי בת ה 17 וחצי ואני, יחד עם 6 חתולים (שתי נקבות היום בנות 9 וצי וארבעה זכרים בגילאים שונים, הצעיר מהם בן שנה וחצי) , שאף הם נאספו מהרחוב בזמנים שונים, בדירת 3 וצי חדרים בעיר הרצליה.
ג'יני הייתה אם מאמצת לכל אחד מהחתולים בתורו, טיפלה בהם כשהיו גורים קטנטנים, סייעה רבות בליקוקים והרבה אהבה, ולמדה לחיות איתם גם כשבגרו וחלקם נהיו פחות ידידותיים אליה, בעיקר הנקבות. הכי קרוב אליה ושגם כמעט תמיד עדיין ישן איתה וגם נראה כמי שהכי סובל מכך שהיא איננה עוד, הוא הצעיר מכולם.
אנחנו מאוד מתגעגעות אל ג'יני אבל יחד עם זה אנחנו מאוד רוצות לאמץ כלב חדש, כבר מצאנו כלב שנמצא כרגע במשפחה אומנת, כלב רגוע, בוגר, כבן 3 שנים, שמסתדר עם חתולים(בבית בו הוא נמצא כרגע יש חתול והם מסתדרים מצוין מהרגע הראשון), בעל אופי נוח, אבל החשש הגדול שלי הוא מאיך החתולים יקבלו אותו. איך לגרום להם להתרגל אליו? איך להקל על הכלב להתאקלם ולהתקבל לחבורה? החשש שלי הוא יותר עבור הכלב מאשר החתולים שהרי חתולים יכולים להיות הרבה יותר מסוכנים לכלב מאשר הכלב לחתולים.

איך לעשות כניסה חלקה, או כמעט, כדי למנוע בעיות, מלחמות, ו/או גם צער במקרה והכלב לא יתקבל יפה וניאלץ להחזיר אותו (שזה כמובן הדבר האחרון שהיינו רוצות שיקרה לכלב שגם ככה לא שפר עליו גורלו וכוונתנו היא שבסופו של דבר יישאר אצלנו) .
כמו שעזרת לנו כ"כ בעבר, אני בטוחה שיש לך טיפים, רעיונות, עצות בשבילנו שיעזרו לנו מאוד.
נשמח לעזרתך בהקדם כיוון שאנחנו אמרות להביא את הכלב אלינו ביום שבת הקרובה.
תודה רבה מקרב לב
ניקול ונועה

מנהל אתר
מנהל אתר

הצטרף בתאריך: 26/01/2007 ב- 13:38:16

הודעהנשלח: 25/04/2011 ב- 21:59:26 תגובה עם ציטוט חזור למעלה

שלום ניקול ונועה,

ברור שאני זוכרת אתכן ואת ג'יני.דרךאגב ממה היא הלכה לעולמה?

האמתהיא שלא הייתי מכניסה כלב לביתשבו יש תשעה חתולים.

אם אתן כן רוצות אנחנו חייבות להיפגש שוב אבל לפני זה קראו את המאמר בנושא זה באתר.

אתן מוזמנות להתקשר בל עת.

קמליה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
הצג הודעות קודמות:      
שליחת הודעה חדשה  תגובה להודעה

עבור:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה