הבית של החתול
פתרון בעיות התנהגות של חתולים

מנוהל על ידי קמליה נרקיס
03-5491856
052-8265024
ca_vana@yahoo.com
דף הביתמאמריםחתולים ועודמומלציםחנותבחן את עצמךביקור ביתמהתקשורת יומןפורום

שאלות נפוצות  •  חיפוש  •  רשימת חברים   •  הרשמה  •  כרטיס אישי  •  התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •  התחבר
 שינוי משמעותי בהתנהגות! צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשה  תגובה להודעה
מחבר הודעה
jessica_9
משתמש חדש
משתמש חדש

הצטרף בתאריך: 30/10/2011 ב- 02:47:26

הודעהנשלח: 30/10/2011 ב- 02:59:25 תגובה עם ציטוט חזור למעלה

הי, יש לי חתול פרסי בן חצי שנה.
הבאתי אותו כשהיה בן שלושה שבועות. עד לפני חודש וחצי בערך הוא היה מלא מרץ.. זאת אומרת, אם הייתי עושה רעש כלשהו הוא ישר היה רץ לעברי ומשחק לי עם היד או עם החפץ, אם הייתי נכנסת מתחת לשמיכה הוא היה תופס לי את הרגליים או נכנס מתחתיי שאלטף אותו. אם הייתי מביאה לו בובה הוא היה משחק איתה ורץ איתה בכל רחבי הבית. וגם הוא כל הזמן היה בא לאן שאני הולכת ומגרגר. אם הייתי ישנה במיטה אין דבר כזה שהוא לא ישן לידי ומגרגר גם אם אני לא מלטפת אותו. כל הזמן הוא היה נמרח על הרגליים שלי ורוצה להיות לידי ולשחק איתי, הרגשתי שהוא ממש אוהב אותי ואוהב לשחק.
עברנו דירה לפני כשלושה חודשים בערך. בבית החדש הוא התנהג גם כמו שתיארתי עד ללפני חודש וחצי בערך.
פתאום הוא לא משחק, רק ישן ואוכל כל היום. אם אני מרימה או מלטפת אותו הוא הולך ממני. הוא בכלל לא מגרגר. קניתי לו צעצועים חדשים והוא פשוט התעלם מהם לא משנה כמה ניסיתי שישחק בהם. אפילו את הבובה שלו שהוא שיחק בה כל היום הוא כבר לא מתייחס אליה. פעם כשהייתי קוראת לו בשם שלו הוא היה מסתכל עליי ובא, היום הוא סתם מזיז ת'זנב גם זה בקושי. אם אני משחקת עם משהו על הרצפה כמו שעושים לחתולים שיבואו וכמו שהייתי עושה לו פעם הוא לא מתייחס לזה.
הוא התחיל גם להשתין ולחרבן מחוץ לחול שלו כשאנחנו ישנים או לא בבית. אם אני בבית הוא עושה את צרכיו בחול בלי בעיה. הוא נותן לי ללטף אותו, אך רוב הפעמים זה נראה כאילו הוא לא רוצה והוא בקושי בא אליי מעצמו. לפעמים הוא נכנס אליי לחדר כשאני ישנה וישן איתי במיטה, אבל שוב לא כמו פעם שהוא היה כל לילה מתכרבל איתי ולא מפסיק לרצות שאלטף אותו.
פעם הוא ממש היה נהנה לשחק ורק מחפש פינוקים ואהבה! כל דבר היה מעניין אותו,כל הזמן חיכה שאשחק איתו והיה משחק לי עם היד.
לפני כמה זמן קילחתי אותו בפעם הראשונה ומאז אני מקלחת אותו פעם בשבועיים שלושה כי הוא היה משתין על עצמו. לפני כמה זמן קילחנו וסיפרנו אותו למטה ומאז לא קילחתי אותו. אבל גם לפני המקלחת הוא פחות שיחק.
לאמא שלי הוא נותן יותר תשומת לב אבל גם לא כמו פעם.
הוא אוכל כמו תמיד ( יותר מדי זאת אומרת ) ישן מלא ורק לא מזמן עבר בדיקה ווטרינרית.
יש לך הצעה מה לעשות? זה נראה כאילו הוא בדכאון או שהוא פשוט לא אוהב אותי כמו פעם.
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
קמליה נרקיס
מנהל אתר
מנהל אתר

הצטרף בתאריך: 26/01/2007 ב- 13:38:16

הודעהנשלח: 07/05/2012 ב- 03:56:19 תגובה עם ציטוט חזור למעלה

שלום לך,

לפני הכל יש לקחת את החתול לבדיקה וטרינרית על מנת לבדוק האם החתול בריא.

לאחר מכן להתחיל לשחק איתו במשחקי חכה.

אנא קראי את המאמא על משחקי חכה ואת המאמר שמסביר כיצד צריך להראות בית חתולי.

קמליה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
הצג הודעות קודמות:      
שליחת הודעה חדשה  תגובה להודעה

עבור:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה